NÁŠ TÝM

Lada  Štěpánková Polcarová

Lada Štěpánková Polcarová,DiS Vystudovala gymnázium ve Vysokém Mýtě, poté konzervatoř Brno-hlavní obor příčná flétna. Od roku 1989 učí v Základní umělecké škole Vysoké Mýto obor příčná a zobcová flétna, od roku 2009 vedoucí dechového oddělení. Se svými žáky se účastní soutěží ZUŠ ve hře na příčnou i zobcovou flétnu, souborové hře, soutěží Novohradská flétna, Pro Bohemia, Teplické flautohry. Účastnila se interpretačních kurzů zobcové flétny Jana Kvapila v Praze, profesorky Jitky Konečné na konzervatoři v Olomouci, účast na interpretačních kurzech komorní hry profesorky Magdaleny Bílkové- Tůmové. Se svými žákyněmi v roce 2016 vybojovala v celostátním kole soutěže ZUŠ v komorní hře první místo v 1.kategorii a druhé místo v 5.kategorii. S malými flétnistkami se účastní o prázdninách kurzu Bystřická letní flétna.

Anna Kubizňáková

S hudbou jsem se sžila již v mé první třídě na základní škole. Na ZUŠ jsem navštěvovala hodiny akordeonu, avšak po celou dobu mě lákala hra na klavír a pěvecký sbor. Tomu jsem se začala více věnovat na Univerzitě v Hradci Králové. Před studiem na vysoké škole jsem absolvovala i Střední pedagogickou školu v Litomyšli obor Předškolní a Mimoškolní pedagogika se specializací na Hudební výchovu. Během středoškolských studií jsem si začala vytvářet nehynoucí lásku k dětem každého věku. Nyní pracuji jako učitelka v Mateřské škole a také na Základní umělecké škole, Vysoké Mýto.

Miluji práci s dětmi a těší mě, že jim mohu předávat nové zkušenosti, které děti dělají šťastnější a mají z toho stejnou radost jako já.

Zdeněk Hejzlar

Taneční pedagog a choreograf, porotce tanečních soutěží, lektor tanečních kurzů pro mládež i dospělé – začátečníci i pokročilí, lektor tanečních táborů a workshopů lidových tanců, Salsy, country tanců, aktivní člen folklorního souboru JARO.

Do tanečního světa jsem vkročil v roce 2001, kdy jsem začínal ve výuce společenských tanců. Účastnil jsem se různých předtančení, soutěží a workshopů a dospěl jsem až do pozice lektora. Pak to byl opravdu šrumec, kdy jsem nastoupil jako pedagog na ZUŠ a přitom začal intenzivně navštěvovat soukromou taneční konzervatoř v Praze a byl jsem i studentem lidových tanců v Brně. Současně jsem byl už druhým rokem na rozšiřujícím studiu speciální pedagogiky v Hradci Králové.

Každoročně se i nadále věnuji rozvoji v oblasti tance a osvojuji si moderní techniky a principy výuky. Od roku 2005 se tedy profesionálně věnuji výuce tance v jeho širokém záběru a jsem moc rád, že je stále zájem u dětí se rozvíjet nejen pohybově, ale i osobnostně. A proto všem přeji, aby protančili životem s lehkostí a radostí, kterou tanec poskytuje.

Stránky hrají pod taktovkou Malých hudebníků 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky