AKTUALITY

CO JE TŘEBA VĚDĚT HNED

Vánoční besídka 20.12.2023

Již se nám to krátí a za více jak týden jsou Vánoce, ale ještě před nimi se rozloučíme na naší Vánoční besídce.
Besídka se bude konat v ZUŠ v Malém sále - tam, kde děti mají obvykle hodinu. Budeme začínat v 16:00.
Z hlediska náročnosti příprav Vánoční besídky by ostatní dny kurzy neprobíhaly, tudíž příští týden se koná POUZE besídka, nikoliv kurzy.
Děkuji za pochopení a budu se moc těšit na naše sváteční setkání příští týden.
Kubizňáková Anna

Malí hudebníci od Aničky zahajují Rozsvícení vánočního stromu ZUŠ 

Rozvrh kurzů

      TANEČNÍ HODINY PRO MALÉ BALETKY SE ZDEŇKEM 2023/24 

Na kurzy se můžete přihlašovat prostřednictvím přihlášky na webu - stačí ji vyplnit a zaslat na e-mail: zdenek.hejzlar@zusmyto.cz Kurzy budou probíhat v PONDĚLÍ - čas bude upřesněn. Moc se těším na protančený rok!

ZPÍVÁNÍ S ANIČKOU 2023/24

Na kurzy se můžete přihlašovat prostřednictvím přihlášky zde na webu - stačí ji vyplnit a zaslat e-mailem. Kapacita je téměř obsazena. Kurzy budou začínat v říjnu - dny a časy kurzů budou upřesněny během září. Moc se těším na rok plný hudby s Vašimi dětmi!

ZPÍVÁNÍ s LADOU 2023/24

Na zpívání s Ladou je možné se pro rok 2O23/24 hlásit na tel.čísle 732964483, zpívání pro nejmenší bude v pondělí a středu dopoledne v 9:15 hod, odpolední zpívání ve středu / čas bude upřesněn / a ve čtvrtek v 15 hod / již obsazeno / a v 17 hod. Těším se na vás!

Stránky hrají pod taktovkou Malých hudebníků 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky